راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان

راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان
برای ثبت دامنه ، می‌توانید دامنه ی موردنظر را از طریق کادر جستجوی دامین در بالای صفحه جستجو کنید و یا از منوی دامنه، گزینه ی ثبت دامین را انتخاب نمایید و در صفحه ای که باز می‌شود دامنه را جستجو نمایید. راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان نمونه ای از جستجوی دامنه را در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید:

راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان در تصویر فوق مشاهده می‌نمایید که پس از جستجو تمامی دامنه ها اعم از موجود و ثبت شده در جدولی زیر کادر جستجو لیست شده‌اند. حال دامنه(ها)ی موردنظر خود را انتخاب کنید.با کلیک روی دکمه ی "دامین های انتخابی را سفارش دهید،وارد مرحله ی بعد خواهید شد.

راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان

در قسمت "مدیریت NameServer" اطلاعات به صورت پیش فرض ذخیره شده اند،در صورتیکه قصد خرید هاست از شرکت دیگری را دارید باید در این قسمت DNS های آن شرکت را وارد نمایید.

با کلیک روی دکمه ی ادامه به مرحله ی بعدی خواهید رفت. راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان در این صفحه مشاهده می‌کنید که می‌توانید آیتم های سفارش داده شده را از سبد خرید حذف و یا ویرایش نمایید.همچنین در این مرحله نیز می‌توانید هاست موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. با انتخاب دکمه ی پرداخت نهایی وارد مرحله ی بعد خواهید شد. راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان در این مرحله اگر قبلا ثبت نام کرده اید باید روی دکمه ی "قبلا ثبت نام کرده ام/ورود" کلیک کنید و وارد سایت شوید؛در غیر این‌صورت باید مراحل ثبت نام را انجام دهید و به ادامه ی خرید بپردازید. لازم به ذکر است که باید حتما آدرس(به زبان لاتین)،شماره تلفن و کدپستی را وارد نمایید؛ زیرا در غیر اینصورت دامنه به صورت خودکار ثبت نخواهد شد. سپس با انتخاب دکمه ی تکمیل سفارش می‌توانید صورت‌حساب خود را مشاهده و پرداخت نمایید. راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایانحال می‌توانید با کلیک روی دکمه ی پرداخت که در تصویر مشخص شده است وارد درگاه بانک شوید و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید. در تصویر بالا صفحه‌ی درگاه بانک را ملاحظه می‌نمایید. در کادر شماره ۱ شماره کارت خود را وارد نمایید.(۱۶ یا ۱۲ رقمی مندرج روی کارت بانکی). در کادر شماره ۲ کد روی کارت را که با عنوان CVV2 مشخص شده است وارد نمایید. در کادر شماره ۳ تاریخ انقضا را وارد نمایید. در کادر شماره ۴ کد امنیتی را وارد نمایید. در کادر شماره ۵ رمز اینترنتی که از طریق دستگاه خودپرداز دریافت نموده اید را وارد نمایید. در پایان روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید. راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان پس از انتخاب دکمه‌ی پرداخت وارد صفحه ی زیر می‌شوید: راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان با فشردن دکمه ی تکمیل خرید به سایت هدایت می شوید و با پیغامی مبنی بر پرداخت موفقیت آمیز مواجه می‌شوید. راهنمای خرید دامنه بین المللی از آسان رایان شما دامنه ی خود را با موفقیت ثبت کرده اید. اگر برای اولین بار است که دامنه ای بین المللی را به نام خود ثبت می‌کنید اینجا کلیک کنید تا با نحوه ی تایید ایمیل آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد