بهینه سازی، سئو فنی و رسپانسیو سایت

پلن موردنیاز خود را انتخاب کنید

بهینه سازی وب سایت

شامل رفع اشکالات فنی سایت، بهینه سازی تصاویر و فونت ها، سبک سازی صفحات، فعال سازی cache سایت، پیش بارگذاری و تمامی موارد دیگری که جهت بهینه سازی سایت نیاز است .

  • 3 الی 10 روز کاری
  • قیمت: 3.5 میلیون تومان

بهینه سازی و
سئو فنی وب سایت

شامل تمامی موارد پلن بهینه سازی سایت + موارد مربوط به سئوی فنی سایت

  • یک ماهه تا شش ماهه
  • قیمت: بر اساس کلمات کلیدی موردنظر کارفرما

رسپانسیو نمودن سایت

شامل انجام تغییرات در ui سایت به نحوی که در device های مختلف سایت واکنشگرا باشد و تمامی صفحات سایت به درستی لود شوند.

  • 2 الی 7 روز کاری
  • قیمت: 3.5 میلیون تومان

بهینه سازی وب سایت

همان گونه که می دانیم سرعت لود یک وب سایت خیلی مهم است، هم برای بازدیدکننده سایت شما خیلی این موضوع حائز اهمیت است که صفحات سایت سریع لود شوند و کاربر معطل نشود و هم از نظر موتورهای جستجو این موضوع بسیار اهمیت دارد و اهمیت آن برای موتورهای جستجو در این است که هم خود گوگل و موتورهای جستجوی دیگر، سایت شما را ایندکس و به عبارتی Crawl می کنند و نیاز به سرعت بالای سایت شما دارند و هم اگر سرعت سایتی پایین باشد خود را موظف می دانند که ترجیحا در رتبه های اول، سایت شما را به کاربر نشان ندهند که کاربر به خاطر سرعت پایین سایت شما معطل شود.
برای اینکه سرعت یک سایت، بالا برود نیاز به بهینه سازی دارد و البته سرور و هاستی که سایت روی آن هست هم خیلی مهم است.
در مورد هاست، که پیشنهاد می کنیم حتما هاستی قوی و مطمئن و با سرعت رو انتخاب نمایید.
جهت مشاهده پلن های هاست آسان رایان می توانید اینجا را کلیک نمایید.

و اما در خصوص بهینه سازی سایت شما:
برای بهینه سازی سایت شما و تمامی صفحات آن باید اقدامات زیادی انجام پذیرد که بهینه سازی تصاویر و فونت ها، سبک سازی صفحات، فعال سازی cache سایت و پیش بارگذاری موارد کمی از آن است و موارد دیگری نیز انجام می پذیرد که ذکر آنها در این مقال نمی گنجد. اما تیم آسان رایان پس از بهینه سازی، سایت شما را با رتبه کاملا قابل قبول در Page Speed Inside به شما تحویل خواهد داد.

بهینه سازی و سئو فنی وب سایت

هر وب سایتی که بخواهد در رتبه های خوبی از گوگل نمایش داده شود، باید ابتدا سایت خود را بهینه سازی نماید تا سرعت و موارد فنی مربوط به نمایش صفحات به حد بسیار خوبی برسد و سپس باید سایت خود را سئو نماید.
به این معنی که باید تمامی موارد فنی سئو که بر اساس الگوریتم های اعتبارسنجی گوگل اهمیت دارند، در آن رعایت شده باشد که ما برای شما این کار را انجام می دهیم.

رسپانسیو نمودن سایت

این مورد مربوط به نمایش درست سایت در تمامی دستگاه های ویندوزی، اندرویدی و .. است. به این معنی که یک سایت استاندارد باید در تمامی دستگاه های مورد استفاده توسط کاربران در هرجای دنیا، درست لود شود و صفحات سایت به صورت صحیح نمایش داده شود و چیدمان صفحات سایت و نوشته ها در تمامی مانیتورهای دسکتاپ ویندوزی، لینوکسی و سایر سیستم عامل های دیگر و در انواع تبلت و گوشی های هوشمند و در مرورگرهای پرکاربرد قابل استفاده و خواندن باشد.

آخرین ها از وبلاگ

ما در وبلاگ آسان رایان در آموزش تنهایتان نمی گذاریم!

نحوه ثبت و بهینه سازی سایت در گوگل بهینه سازی سایت بهینه سازی سایت با گوگل وبمستر بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی رتبه سایت بهینه سازی دیتابیس

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد
Registrant Rights and Responsibilities