کسب درآمد آسان با
آسان رایان

کسب درآمد آسان با آسان رایان

با آسان رایان به آسانی کسب درآمد کنید !!!

شما می توانید خیلی آسان، به صورت کاملا رایگان سودآوری خود را آغاز کنید. یکی از امکاناتی که آسان رایان برای کاربران آسان رایانی ایجاد نموده است کسب درآمد از طریق عضویت در سیستم کسب درآمد آسان رایان می باشد‌.
برای عضویت در سیستم کسب درآمد آسان رایان تنها کافی است که در وب سایت آسان رایان یک حساب کاربری بسازید پس از آن یک لینک منحصر بفرد به شما تعلق میگیرد. از طریق لینک اختصاصی خود میتوانید با پیوستن به خانواده آسان رایانی ها از پلن کسب درآمد که آسان رایان در اختیار کاربران خود قرار داده است بهره مند شوید. برای کسب درآمد با آسان رایان شما می توانید لینک اختصاصی خود را در وب سایت خود یا در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و غیره قرار دهید. به ازای هر کاربری که از طریق لینک شما به وب سایت آسان رایان وارد می شود و یکی از بسته های میزبانی وب را از ما خریداری می نماید ۲۰ درصد پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.
به عنوان مثال اگر کاربری از طریق لینک ارجاعی شما وارد وب سایت آسان رایان شود و هاستی با قیمت 500 هزار تومان از ما خریداری نماید مبلغ 100 هزار تومان به شما تعلق خواهد گرفت.

با آسان رایان به آسانی کسب درآمد کنید !!!

قدم اول

1

ثبت نام

در آسان رایان ثبت نام کرده و با کلیک روی منوی کسب درآمد، اون رو فعال کنید.

قدم دوم

2

اشتراک گذاری

لینک کسب درآمد خودتون رو که در مرحله قبل دریافت کردید در سایتتون یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

قدم سوم

3

کسب درآمد

20% از مبلغ کل خرید هاست کسانی که از طریق لینک شما وارد شدند به حساب شما واریز میشه!!

قدم چهارم

4

آسان رایان

شما الان یکی از شرکای تجاری آسان رایان هستید.

توجه داشته باشید که پس از ثبت نام در آسان رایان روی منوی کسب درآمد کلیک نمایید.

تصویری یاد بگیرید !!!

شما میتونید نحوه کار کردن با سیستم کسب درآمد آسان رایان را از طریق ویدیو آماده شده ببنید و یکی از شرکای تجاری آسان رایان بشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد