خانه / دیجیتال مارکتینگ / ایمیل مارکتینگ / نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

چطور آدرس ایمیلم را قبل از ارسال ایمیل های تبلیغاتی وارم آپ کنم ( warm up ) کنم؟

باخرید یک دامنه جدید برای اهداف تبلیغاتی مبتنی بر ایمیل راه مناسبی برای کسب اطمینان از این است که دامنه اصلی شما همیشه در لیست سفید جای خواهد داشت و ایمیل هایی که از طرف شما به مشتریان و همکارانتان ارسال می شود همیشه ارسال می شود.
بعد از تنظیم رکورد های SPF و DKIM زمان آن است که ایمیل را وارم آپ کنید
“وارم آپ” کردن (warm up) دامنه به سرویس دهندگان ایمیل می گویند ایمیل شما دارای ارتباطات واقعی است، و SPAM نیست. این بدان معنی است که شما باید روزانه چند ایمیل به مدت چند روز پشت سر هم ارسال کنید. برای مثال، روزانه ۵ تا ۱۰ ایمیل ارسال کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها بازشده و پاسخ داده می شوند، به این ترتیب دامنه شما در رده دامنه های قابل اعتماد دسته بندی می شود.
پس از یک یا دو هفته از ارسال و پاسخ به ایمیل های دامنه جدید، می توانید ارسال های اصلی خود را شروع کنید. احتمالا در رتبه بندی لیست سفید امتیازاتی به دست آورده اید- لطفا مراقب باشید این اعتبار را خراب نکنید. بسیار مهم است که در همین ابتدا، صدها ایمیل ارسال نکنید. با ارسال ۱۰ تا ۲۰ ایمیل به صورت روزانه شروع کنید، هفته آینده می توانید آن را به ۳۰ برسانید و سپس ۵۰٫ هر کدام از سرویس دهندگان ایمیل محدودیت های خاص خود را از نظر حداکثر تعداد ایمیل ارسالی در روز دارد ، اما بهترین تعداد ارسال روزانه حداکثر ۱۰۰ ایمیل است.

نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

 

از اعتبار دامنه خود مراقبت کنید

به دلایل حفظ اعتبار و امنیت IP یا دامنه، توصیه می کنیم یک آدرس ایمیل جدید در یک دامنه مجزا ایجاد و برای ارسال ایمیل استفاده کنید.گاهی اوقات برخی از کاربران یک دامنه جدید را راه اندازی کرده ،سپس یک آدرس ایمیل در این دامنه تنظیم می کنند و ظرف ۳ روز یا بیشتر، ۵۰ ایمیل در روز به طور خودکار ارسال می کنند.
متاسفانه، این بهترین راه برای مسدود شدن، توسط شرکت ارائه دهنده ایمیل است.
اکانت ایمیل خود را پیکربندی کنید
یک اکانت ایمیل ایجاد کنید و قابلیت هایی که دارد رابیاموزید
وقتی ایمیلی ایجاد می کنید اطمینان حاصل کنید که این اکانت نیاز های شما را از نظر تعداد ارسال تامین می کند. ارائه دهندگان سرویس ایمیل محدودیت های مختلفی را از نظر میزان ارسال در اکانت های خود اعمال می کنند. وقتی در مرحله وارم آپ کردن (warm up) ایمیل هستید به این خط قرمز نزدیک هم نخواهید شد اما وقتی ارسال ایمیل را به طور واقعی آغاز می کنید این موضوع اهمیت پیدا می کند.
سعی کنید متن ایمیل دست نویس شخصی باشد
پیام های زیاد را در یک مرحله ارسال نکنید
بنابراین به جای اینکه زمان تحویل ایمیل ها را اینگونه تنظیم کنید:

 

نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

:از این زمان بندی استفاده کنید:

 

نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

پس از وارم آپ کردن (warm up) ایمیل چه کاری باید انجام دهیم

فقط پس از یک وارم آپ کردن(warm up) خوب ، آدرس ایمیل شما که روی یک دامنه جداگانه ثبت شده است آماده است تا بدون هیچ گونه مزاحمتی، ایمیل های تبلیغاتی را ارسال کند. مطمئنا کیفیت پیام ها ، لیست ایمیل پایه شما، تنظیمات زمان تحویل و حجم ایمیل های ارسالی، عوامل ضروری است که به طور مداوم و نه فقط در دوره وارم آپ کردن (warm up) ایمیل، باید مراقب آنها باشید و چشم از آنها برندارید.
فعالیت mailbox شما به طور مداوم توسط سرویس دهنده ایمیل نظارت می شود. اگر سعی می کنید همه چیز را با عجله و یا برخی راه های میانبرانجام دهید، ممکن است اعتبار ایمیل شما زیر سوال برود و در نتیجه نرخ دلیور شدن ایمیل هایتان نزول کند.
بنابراین زمان کافی برای وارم آپ کردن (warm up) ایمیل خود و ایجاد یک کمپین شخصی اختصاص دهید، این کاربه شما اطمینان می دهد که ارسال ایمیل به راحتی انجام می گیرد و در mailbox گیرنده شما خواهد نشست.

مقالات مرتبط

نکات مهم جهت ارسال ایمیل های گروهی

نکاتی در مورد ایمیل مارکتینگ

 

آسان رایان میزبان امن کسب کار آنلاین شما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 2 =

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد