خانه / دامنه / معرفی ابزاری برای انتخاب بهترین دامنه

معرفی ابزاری برای انتخاب بهترین دامنه

معرفی ابزاری برای انتخاب بهترین دامنه

انتخاب یک دامنه خوب برای معرفی محصول و حیطه ی کاری خود در عین سادگی بسیار پیچیده است. چرا که دومین انتخابی باید همزمان هم خصوصیات کاری شما را در بر بگیرد هم به آسانی در حافظه بماند.نکته ی سوم و مشکل ترین مرحله ، پیدا کردن دومین آزاد با این خصوصیات است. اینکه شما اولین نفری باشید که بهترین دامنه مرتبط با شغل خود را انتخاب می کنید بسیار سخت است.

درادامه چهار ابزار بسیار کارآمد برای انتخاب دامنه خوب از هر نظر را معرفی می کنیم. با در نظر گرفتن راهنمایی های این سایت ها می توانید بهترین دامنه را برای خود داشته باشید

۴ ابزار برای انتخاب دامنه ی خوب

۱ .Domainr – دامینر
شما با وارد کردن نام مورد نظر خود در دامینر می توانید پیشنهادات بسیار جالب و خوبی از دامینر دریافت کنید. این سایت علاوه بر معرفی دامنه ، دامنه های آزاد و غیر آزاد را نیز مشخص می کند.دامینر علاوه بر معرفی بیش از ۱,۵۰۰ دامنه با رتبه بندی بالا دارای دو رابط خارجی برای سرویس دهی به مشتریان از سرور های مختلف است.

۲ .BustAName – انتخاب اسم
BustAName ابزاری است که با ترکیب کردن کلمات مورد نظر شما بهترین دامنه را به شما پیشنهاد می دهد. این دامنه همچنین گزینه هایی دارد که شما با انتخاب آنها می توانید شرایط متفاوتی را برای دامنه ی خود در نظر بگیرید. به عنوان مثال فقط دامنه های com. را به شما معرفی کند یا تمامی دامنه ها را در نظر بگیرد. یا حتی چه پسوند و پیشوند هایی برای کلمات شما مناسب است. حتی می توانید با ایجاد گروهی از کلمات و انتخاب نشانه های مناسب (مانند خط ربط) دامنه های مناسب کار خود را بیابید. این سایت همانند Lean Domain Search این امکان را به شما می دهد تا دامنه ی مورد نظر خود را برای پیگیری وضعیت آن انتخاب کنید. همچنین با وارد کردن دامنه در بخش بررسی از آزاد بودن دامنه ی خود مطمئن شوید.

Domain Typer. 3 – دامنه نویس
Domain Typer با سرعت بسیار زیاد و روش کار بسیار ساده کلمات کلیدیی که شما تایپ می کنید را از نظر وضعیت ثبت بررسی می کند و در صورتی که کلمات اصلی مورد نظر شما از قبل ثبت شده باشند ، لیستی از دومین های رندوم را نمایش می دهد.

Domize. 4 – دامنه ساز
Domize همزمان با در نظر گرفتن کلمات تایپ شده آنها را رمز گذاری کرده و دومین هایی را پیشنهاد می کند. همچنین وضعیت دامنه ها را از لحاظ شرایط ثبت مشخص می نماید. یکی از نکات برجسته ی این سایت سرعت نمایش نتایج است.

استفاده از ابزار معرفی شده کار سختی نیست و تا حدودی کار با هر یک از آنها مشابه دیگری است کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید تا صاحب بهترین دومین شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − شش =

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد