اتصال ساب دامین به هاست دیگر

اتصال ساب دامین به هاست دیگر

 

ممکن است نیاز داشته باشید تا همزمان از ۲ هاست استفاده کنید. به عنوان مثال یک هاست برای وب سایت و هاست دومی برای آپلود فایل ها و لینک دادن از طریق ساب دامین. برای این کار مراحل زیر را در سی پنل انجام دهید. ۱- از بخش Domains در سی پنل وارد Simple DNS Zone Editor شوید.

 

 ممکن است نیاز داشته باشید تا همزمان از 2 هاست استفاده کنید. به عنوان مثال یک هاست برای وب سایت و هاست دومی برای آپلود فایل ها و لینک دادن از طریق ساب دامین. برای این کار مراحل زیر را در سی پنل انجام دهید 1- از بخش Domains در سی پنل وارد Simple DNS Zone Editor شوید. اتصال ساب دامین 2- در این مرحله ساب دامین و آی پی سرور هاست دوم را در کارد مربوطه وارد کنید. اتصال ساب دامین سپس ساب دامین را به مدیر سرور هاست دوم (هاست ساب دامنه) اطلاع دهید تا بر روی هاست تنظیم شود. توجه داشته باشید در هاست مبدا به هیچ عنوان از بخش subdomain ساب دامنه ایجاد نکنید.

 

۲- در این مرحله ساب دامین و آی پی سرور هاست دوم را در کارد مربوطه وارد کنید.

 

اتصال ساب دامین به هاست دیگر

 

سپس ساب دامین را به مدیر سرور هاست دوم (هاست ساب دامنه) اطلاع دهید تا بر روی هاست تنظیم شود. توجه داشته باشید در هاست مبدا به هیچ عنوان از بخش subdomain ساب دامنه ایجاد نکنید.

شرکت آسان رایان به علت فروش بسیار بالا و عدم دریافت سود از فروش دامنه ir توانسته ارزان ترین قیمت ثبت و تمدید دامنه ir در ایران را به خود اختصاص دهد.

برای ثبت وتمدید دامنه از طریق آسان رایان کلیک نمایید.


cpanel سی پنل DNS آشنایی با سی پنل آموزش cpanel آموزش سی پنل DNS Zone Editor آموزش امکانات سی پنل اتصال زیردامنه به هاست دیگر اتصال ساب دومین به هاست دیگر استفاده همزمان از دو هاست نحوه اتصال ساب دامین به هاست دیگر در سی پنل

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد
Registrant Rights and Responsibilities