خانه / متن باز / سودمند بودن VPN برای کار SEO

سودمند بودن VPN برای کار SEO

انتخاب VPN مناسب برای کار SEO

خدمات شبکه خصوصی مجازی یا VPN ها به کاربر اجازه می دهند تا مسیر جدیدی را برای فعالیت های آنلاین خود برای اتصال به اینترنت ایجاد کند. به جای اتصال مستقیم به وب ، VPN قبل از ارسال آن به منبع ، ترافیک را از طریق یکی از سرورهای خود هدایت می کند. داده ها همچنین در این فرایند رمزگذاری می شوند. وقتی کاربر نهایی به این روش به اینترنت وصل شود ، هویت ، آدرس IP و آنچه را که به صورت آنلاین به آنها دسترسی پیدا می کنید ، ماسک می کند. این قابلیت برای افرادی که در زمینه بهینه سازی موتور جستجو کار می کنند کاربرد زیادی دارد.
نتایج SEO محلی را بررسی کنید
برای افرادی که مشغول اجرای پروژه های سئو برای مشتریان جهانی هستند ، موفق شدن در نتایج ارگانیک و تبلیغات پرداخت شده در موتورهای جستجو می تواند مشکل باشد. از آنجا که یک VPN به مردم اجازه می دهد کشور مورد نظر خود را انتخاب کنند ، می توانند از طریق VPN جستجوهایی را انجام دهند تا دید روشنی از رقابت خود برای کلمات کلیدی خاص دریافت کنند. امکان جابجایی به راحتی بین کشورها ، اداره کردن چندین مشتری ، به خصوص هنگامی که از نظر جغرافیایی متنوع هستند ، کار را بسیار ساده تر می کند.
دید بهتر را در نتایج جستجوی داخلی بدست آورید
نتایج جستجو که گوگل به شخص نشان می دهد ، تحت تأثیر سابقه جستجوی آنها ، مکان و سایر نشانگرهایی است که موتور جستجو برای شناسایی یک فرد از آنها استفاده می کند. این مسئله منجر به ایجاد مشکل در بررسی رتبه بندی می شود تا ببیند آیا آنها در سایت های مشتری خود پیشرفت کرده اند یا خیر. آنها منظره ای عجیب و غریب به دست می آورند که ممکن است منعکس کننده واقعیت اکثر افرادی نیست که در جستجوی این عبارات کلمات کلیدی هستند. با پوشاندن هویت کاربر ، سرویس VPN به یک متخصص SEO اجازه می دهد تا تنظیمات مبتنی بر هویت را که Google انجام می دهد ، حذف کند.
آنها می توانند این اطلاعات را به مشتری خود گزارش دهند و به آنها برنامه ای برای بالا بردن رتبه خود ارائه دهند. از آنجا که آنها می توانند رقابت را ببینند و دقیقاً تا چه اندازه باید طی کنند ، متخصص SEO می تواند طرحی را ایجاد کند که به بهترین وجه واقعیت رتبه بندی موتورهای جستجوگر خود را ارائه دهد.
از داده های حساس SEO محافظت کنید
استراتژی های موثر SEO و کلمات کلیدی هدفمند می توانند اطلاعات حساسی باشند. مشتری نمی خواهد که رقابت آنها یا نهاد غیرمجاز دیگری بتواند دست این داده ها را بگیرد. از آنجا که بدافزارها در اشکال مختلفی وجود دارد و هکرها این روزها استراتژی های حمله پیچیده ای دارند ، کارشناس SEO می تواند هنگام انتقال از رایانه خود به مشتری ، اقدامات بیشتری برای محافظت از این اطلاعات انجام دهد. یک VPN دارای رمزگذاری قوی در سیستم است ، بنابراین یک هکر قادر به دسترسی به اطلاعات قابل استفاده حتی در صورت قطع شدن انتقال نیست.
برخی از خدمات VPN ، مانند سرورهای VPN Surfshark ، تبلیغات را مسدود کرده و به طور خودکار از کاربر در برابر بدافزارها و فیشینگ محافظت می کنند. این یک مسئله کمتر برای شخص است که هنگام کار در چنین کار خواستار نگرانی از آن برخوردار باشد.
یک VPN تمام ترافیک های موجود از طریق رایانه شخص را از طریق سرور VPN رمزگذاری می کند ، بنابراین در صورت نیاز به کار بر روی WiFi عمومی ، از خود محافظت می کنند. از آنجا که آنها می توانند بدون نگرانی از این منبع استفاده کنند ، همچنین در زمانی که نیاز به اتصال، اتصال به داده تلفن همراه دارند ، کاهش می یابد. این صرفه جویی در هزینه بسیار زیادی است زیرا آنها فقط برای یک فضای دلپذیر باید مقداری قهوه یا نرخ روز بپردازند.
جلوگیری از محدودیت های جغرافیایی
گاهی اوقات یک متخصص SEO در کشوری فعالیت می کند که دارای محتوای جغرافیایی زیادی است. این محیط می تواند دسترسی به ابزار مورد نیاز برای کار خود را برای آنها دشوار یا غیرممکن کن VPN از آنجا که به نظر می رسد ترافیک از کشور دیگری است ، به این محدودیت ها می رسد. به عنوان مثال ، اگر یک متخصص SEO در چین مستقر بود ، آنها می توانند از VPN برای دسترسی به منابعی که توسط فایروال بزرگ مسدود شده است استفاده کنند.

انتخاب VPN مناسب
عوامل زیادی در انتخاب VPN مناسب برای کار SEO بازی می کنند. یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید به دنبال آن باشید انواع کشورهای پشتیبانی شده است. هنگامی که سرویس VPN در بسیاری از کشورها دارای سرور است ، بنابراین متخصص SEO نباید نگران جمع آوری لیست های محلی برای مشتریان بین المللی باشد. نکته مهم دیگر نوع رمزگذاری است که از سرویس استفاده می کند.

آسان رایان همراه مطمئن برای کسب و کار آنلاین شما
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 10 =

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد