خانه / میزبانی وب / بهترین هاست برای WEB کدام است؟

بهترین هاست برای WEB کدام است؟

بهترین هاست کدام است؟

امروزه گزینه های میزبانی وب زیادی وجود دارد: هاست  رایگان ، میزبانی مشترک ، سرور اختصاصی و…
میزبان مطالب شما به گونه ای است که توسط افراد در اینترنت قابل دسترسی و مشاهده است.همه این گزینه ها با همین هدف خدمت می کنند ، تفاوت عمده در نحوه ساختار و هریک از مزایای ارائه شده در آنها است.
بیایید نگاه دقیق تری به هریک از آنها بیاندازیم.

HOSTING WEB رایگان

چه چیزی می تواند بهتر از یک برنامه هاست رایگان باشد؟ این یک گزینه عالی برای کسی است که می خواهد یک صفحه اصلی یا یک وب سایت کوچک ایجاد کند تا با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارد. در حالی که میزبانی وب رایگان به دلیل کمبود امکانات ، امنیت و پشتیبانی مشتری ، انتقاداتی را دریافت کرده است ، تعدادی از ارائه دهندگان هاست رایگان قابل اعتماد وجود دارند که به آنها اعتماد خواهید کرد. با این حال ، بخاطر داشته باشید که میزبانی وب رایگان بیشتر برای ایجاد و حفظ یک وب سایت کوچک و شخصی امکان پذیر است. اگر می خواهید با یک تجارت آنلاین حضور وب قدرتمند برقرار کنید ، باید یک سرویس میزبانی پولی را در نظر بگیرید که کنترل ، امنیت و قابلیت اطمینان بیشتری را ارائه می دهد.

  HOSTING WEB مشترک

همانطور که از این نام پیداست ، میزبانی مشترک محیطی است که در آن شما می توانید فضا را در یک وب سرور با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.از آنجا که مشتری ها هزینه سرور را به اشتراک می گذارند ، این مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین راه حل برای کاربران شخصی و مشاغل کوچک به عنوان شرکت برای راه اندازی وبلاگ ، تجارت الکترونیکی و سایر برنامه های پیشرفته است. با این حال ، هنگام میزبانی روی یک سرور مشترک ، شما در معرض تمام فعالیت های همسایگان خود قرار می گیرید. اگر شخصی خطای را انجام دهد ، کل سرور می تواند رنج ببرد.اگر کسی دچار ترکیدگی ناگهانی در ترافیک شود ، سایت شما کندتر عمل می کند. اگر سرور پایین بیاید ، وب سایت شما و در نهایت ، تجارت شما نیز همین کار را می کند.

HOSTING WEB اختصاصی

وقتی کسب و کار شما از منابع هاست اشتراکی معمولی شروع به کار کرد ، زمان آن رسیده است تا به سمت سرور اختصاصی بروید.با توجه به اهمیت بالای کسب و کار و نیاز به امنیت بالاتر و حجم زیاد اطلاعات مربوط به تجارت سازمانهای بزرگ نمی توانند یا تمایلی ندارند تا از سرورهای اشتراکی با سازمانها ی دیگر استفاده کنند. بنابراین سروراختصاصی بهترین گزینه برای این ارگان ها خواهد بود. سرور اختصاصی پهنای باند قابل توجه ای را همراه با تمام فضای هارد دیسک سرور در اختیار مشتری قرار می دهد. سرور اختصاصی امکانات متنوعی را نیز برای یک سازمان بزرگ فراهم می کند.

بهترین انتخاب برای شما چیست؟
بهترین توصیه ای که در مورد هاستینگ می توانیم بدانیم این است که بدانید چه هدفی از راه اندازی سایت دارید. خدمات رایگان برای سایت های شخصی در نظر گرفته شده است ، هاست مشترک برای مشاغل کوچک مناسب است و یک سرور اختصاصی برای نیازهای میزبانی بزرگتر طراحی شده است ، اما بسیار گرانتر است. با دانستن اینکه سایت شما چه چیزی را می طلبد ، تشخیص اینکه بهترین راه حل چیست ، بسیار ساده تر خواهد بود.

آسان رایان میزبان امن کسب و کار آنلاین شما
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد