خانه / میزبانی وب / لایسنس دایرکت ادمین

لایسنس دایرکت ادمین

لایسنس دایرکت ادمین
لایسنس دایرکت ادمین

از آنجا که آسان رایان، نماینده رسمی دایرکت ادمین در فروش لایسنس می باشد، قیمت تمام شده برای شما بسیار پایین تر از زمانی است که بخواهید مستقیما از دایرکت ادمین لایسنس بخرید.

اگر بخواهید لایسنس دایرکت ادمین را مستقیما از دایرکت ادمین خرید نمایید می بایست مبلغ زیادی پرداخت نمایید در صورتی که خرید از آسان رایان و نصب آن توسط آسان رایان روی سرور مجازی یا اختصاصی شما به همراه انجام تمامی کانفیگهای حرفه ای و امنیتی مورد نیاز، مجموعا حدود یک پنجم قیمت اصلی دایرکت ادمین هزینه خواهد داشت.
لازم به ذکر است از زمان سفارش توسط شما، حداکثر ظرف مدت ۲ روز کاری، لایسنس به شما تحویل خواهد شد و نصب آن روی سرور مورد نظر شما نیز صورت خواهد پذیرفت.
همچنین در صورت نیاز به تغییر آی پی یا تغییر سرور شما، امکان تغییر آی پی لایسنس به صورت ماهیانه (هر ۳۱ روز یکبار) برای شما وجود دارد.

همان گونه که ذکر شد انجام تمامی کانفیگ های حرفه ای و امنیتی دایرکت ادمین توسط آسان رایان بر روی سرور شما، به صورت رایگان انجام خواهد شد.

جهت سفارش آنلاین لایسنس دایرکت ادمین اینجا را کلیک کنید.

سیستم عامل های پشتیبانی شده :
امکان نصب دایرکت ادمین بر روی سرور های لینوکس RedHat Enterprise و CentOS 5.x 32/64-bit, 6.x 32/64-bit, 7.x 64-bit و FreeBSD 8.x 64-bit, 9.x 32/64-bit و Debian 6.x 32/64-bit, 7.x 32/64-bit, 8.x 64-bit وجود دارد.

جهت آشنایی بیشتر با این کنترل پنل محبوب اینجا را کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد