خانه / نحوه ارتباط با ssh / ۷ ترند اخیر میزبانی وب

۷ ترند اخیر میزبانی وب

7 ترند اخیر میزبانی وب
آخرین روند میزبانی وب در اینجا آنچه شما باید بدانید.

صنعت و محیط میزبانی وب با پیشرفت زمان در حال پیشرفت است. پروتکل ها ، نرم افزارها و سخت افزارها برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون وب سایت ها و بازدید کنندگان آنها ، به روز می شوند. روندهای جدید در میزبانی این امکان را به شما می دهد که به عنوان صاحب وب سایت و مخاطبان هدف خود از چندین روش سود ببرید.
میزبانی وب سایت رایگان طی چند سال اخیر روند بزرگی بوده است. با این حال ، اخیراً اتفاقات بیشتری در این حوزه رخ داده است. بنابراین برخی از آخرین روندها در این زمینه چیست و چگونه آنها باعث افزایش تجربه برای همه افراد درگیر می شوند؟ در این راهنما اطلاعات کسب کنید.

سازندگان وب سایت بهتر
انتظار دارید که در اکثر میزبان وب سایت سازندگان سایت بهتری پیدا کنید. این امکان پذیر شده است ، زیرا پروتکل های طراحی و نرم افزار برای همه از جمله کاربران مبتدی قابل دسترسی تر اس HTML5 و سایر فناوری های جدید و انواع جدید JavaScript این امکان را برای شما فراهم می سازند که وب سایت های بهتری با نرم افزار ایجاد وب سایت با نقطه کلیک بهتر ایجاد کنید.

میزبانی سبز
این روند عمده در میزبانی وب است ، زیرا مشاغل بیشتر در حال تحقق تأثیر صنعت میزبان بر محیط زیست هستند. وقتی متوجه شدید که اینترنت در سال به اندازه ۳۱ میلیون اتومبیل دی اکسید کربن ساطع می کند ، اینجاست که نیاز به میزبانی سبز بوجود آمد.

بیشتر شرکت های میزبان وب اکنون در ابتکارات و استراتژی های جبران کننده کربن سرمایه گذاری می کنند
این همچنین شامل به دست آوردن گواهی نامه های جبران کننده کربن و گواهی های انرژی تجدید پذیر است
این گواهینامه ها اثبات می کنند که شرکت های میزبان در تولید انرژی تجدید پذیر یا کاهش میزان انتشار گازهای گلخانه ای نقش داشته اند
بنابراین دفعه بعد که به هاست جدید تغییر می کنید یا میزبان وب جدیدی را برای سایت جدید خود انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که دارای گواهینامه میزبان سبز است.

پروتکل های تأیید هویت پیشرفته
یکی دیگر از روندهای جدید میزبانی ، درج پروتکل احراز هویت دوعاملی برای افزایش امنیت حساب کاربری است. امنیت این حساب همیشه برای حفظ یک سایت امن بسیار مهم بوده است. اکنون فراتر از حدود یک نام کاربری و رمز عبور تکامل یافته است.
بنابراین ، می توانید انتظار داشته باشید یک مرحله دیگر را برای ورود به حساب خود طی کنید. چنین مراحل احراز هویت دو مرحله ای شامل ایمیل یا پیام متنی حاوی یک کد ایمن برای شما ارسال می شود. پروتکل احراز هویت captcha قبلاً در اینجا بوده است و از شما می خواهد که ثابت کنید که یک انسان هستید.

خدمات ارزش افزوده
راه جدیدی که میزبانان وب در حال افزایش سطح رقابت هستند با ارائه خدمات ارزش افزوده است. میزبانی دیگر محدود به اجرای سرور برای ذخیره فایلها نیست. همچنین فراتر از ارائه خدمات اساسی مانند HTTPS ، طراحی وب ، SSL و راه حل های بازاریابی از طریق ایمیل است. این بدان دلیل است که انتظارات مشتری طی چند سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
خدمات میزبانی اکنون شامل خدمات بازاریابی آنلاین است
همچنین می تواند شامل پشتیبانی تجارت الکترونیکی باشد
برخی از ارائه دهندگان خدمات نیز آموزش آنلاین ارائه می دهند
شرکت های میزبان خدمات اضافی را راهی برای ایستادگی در جمع می دانند.

پیاده سازی سریعتر HTTPS
این گزینه ای برای پذیرش HTTPS برای وب سایت شما بوده است. اما میزبان وب بیشتر و بیشتر شاهد درصد بیشتری از وب سایت های جدید یا به روز رسانی های اجرای HTTPS هستیم.وب سایت های غیر HTTPS توسط Google Chrome به عنوان غیر ایمن مشخص شده اند.همچنین به عنوان یک عامل رتبه بندی در الگوریتم جستجوی Google در نظر گرفته می شود
بسیاری از میزبان وب HTTPS رایگان به عنوان بخشی از بسته استاندارد خود ارائه می دهند. چه وب سایتی موجود داشته باشید و چه درحال ایجاد یک وب سایت جدید هستید ، انتخاب پروتکل HTTPS بسیار توصیه می شود. بازدید کنندگان و خریداران شما نیز وقتی می توانند «برچسب امنیتی» اضافی را ببینید ، به وب سایت و تجارت شما اعتماد بیشتری می کنند.
شفافیت اطلاعات بیشتر در مورد منابع
میزبان وب بیشتر در مورد اطلاعات مربوط به منابع برنامه ها و بسته های مختلف کاملاً شفاف می شوند. دلایل اصلی این روند جدید عبارتند از:
سرپرستان وب آگاه تر
سخت افزار ارزان تر می شود
اکنون می توان برنامه هایی مقرون به صرفه را انتخاب کرد که همراه با فناوری SSD بسیار سریع و CPU های پیشرفته در سرورها باشد. برای کاربران سودمند است که میزبان وب بیشتر مشخصات دقیق برنامه های خود را ارائه می دهند.
سازندگان سایت DIY
ویژگی دیگری که هم اکنون ارائه دهنده خدمات میزبانی از آن ارائه می دهد شامل سازندگان سایت DIY است. آنها ایجاد و مدیریت وب سایت ها را آسان تر می کنند. سازندگان وب سایت کشیدن و رها کردن ، نه تنها کار را آسان تر می کنند ، بلکه ویژگی های بسیاری را نیز ارائه می دهند که به کاربران نهایی امکان کنترل بیشتر در مورد شخصی سازی وب سایت خود را می دهد. این سازندگان وب سایت های DIY اجازه می دهند که وب سایت ها فقط بر اساس تصاویر ساخته شده و بدون نیاز به برخورد با کدها ایجاد شوند.
بنابراین اینها برخی از محبوب ترین روندهای میزبانی در گردش فعلی است. ممکن است شما به دنبال راه اندازی یک وب سایت جدید باشید یا ممکن است در حال حاضر یک یا چند سایت داشته باشید ، این روندها پیش می روند.

آسان رایان میزبان امن وب سایت شما
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد