خانه / آموزش نصب ssl / لینک های یک طرفه

لینک های یک طرفه

لینک یکطرفه,Link Building,Link Building چیست,آشنایی با Link Building,تعریف Link Building,تعریف لینک یک طرفه,لینک یکطرفه چیست,لینک یک طرفه,مفهوم لینک یکطرفه,لینک های یک طرفه و گرفتن ترافیک شبکه ای,افزایش رتبه در گوگل با لینک یکطرفه,تاثیر لینک یکطرفه در رتبه گوگل,شاخصه های مهم در تحلیل لینک,ارتباط لینک یکطرفه و ترافیک شبکه ای,لینک یکطرفه و ترافیک شبکه ای

گرفتن لینک های یک طرفه از وب سایت ها و بلاگ های معتبر و مرتبط با سایت خودتان یکی از مطمئن ترین روشها برای بالا بردن رتبه خود در گوگل است که باعث معروف شدن سایت شما و گرفتن موج ترافیک شبکه ای می شود.
موفقیت وب سایت یا بلاگ شما تنها بستگی به میزان خوب بودن آن و صفحاتش و آمدن نام آن در صفحه اول جستجو در گوگل دارد که اگر اینطور باشد شمار بازدیدکنندگان سایت شما افزایش می یابد. بنابراین وب مسترها باید با توجه به محتوای سایت خود کلیدواژه هایی را انتخاب کنند که به آمدن نام آنها در صفحه اول جستجو در گوگل کمک کند.
Link Building یا ساخت لینکی یک طرفه برای صفحات وب مهم خود، بهترین راه برای آمدن در صفحه اول جستجو می باشد.این کار را باید در طول زمان انجام دادا یعنی اگر ۱۰۰۰ لینک در عرض یک یا دو روز برای وب پیج های خود بسازید شانس آمدن در صفحه اول را از دست می دهید مخصوصا اگر سایت شما تازه احداث باشد و از قبل هیچ backlink را دریافت نکرده باشد.

محبوبیت بالای لینک به دلیل اهمیت بالای لینک های یکطرفه
وقتی وب سایت های با اهمیت و مرتبط به صفحه وب شما متصل می شوند، وب سایت های با اهمیت دیگر می توانند صفحه وب شما را برای بازدید کننده های سایت خودشان ارسال کنند و صفحات خودشان را هم برای شما بفرستند.
وقتی که یک صفحه وب با اهمیت یک لینک یکطرفه را به وب سایت شما متصل میکند یعنی اینکه صفحات وب شما از محتوای مهمی برخوردار است. آن لینک های یکطرفه با اهمیت موجب محبوبیت صفحات وب شما می شوند. از آنجا که این وب سایت ها دارای صفحات وب مهمی هستند، اهمیت صفحه وب شما را بالا میبرند.
اگر لینک های روی وب سایت ها با استفاده از کلید واژه های صفحه وب شما ایجاد شوند، اهمیت صفحه وب شما بیشتر می شود.

موتورهای جستجو در هنگام تحلیل لینک ها به شاخصه های زیر توجه می کنند:
۱٫ صفحه وبی که به صفحه وب شما متصل است باید با اهمیت باشد.
۲٫ صفحه وبی که سایر صفحات وب را به صفحه وب شما متصل می کند باید در حد و اندازه صفحه وب شما باشد.
۳٫ تعداد لینک های بر روی صفحه وب معرفی کننده صفحه وب شما نباید از ۵۰ بیشتر باشد، هرچه این تعداد کمتر باشد اهمیت صفحه وب شما بیشتر می شود.
۴٫ متن اصلی آن لینک باید در رابطه با یکی از کلید واژه های مهم صفحه شما باشد.
۵٫ وب سایت معرفی کننده صفحه وب شما باید در فهرست موتور جستجو باشد.
۶٫ دریافت سریع تعداد زیادی لینک از سایت های دیگر می تواند باعث حذف وب سایت شما از فهرست شود.
۷٫ رتبه بالای صفحه شما نیز می توتند موجب شود که تعداد زیلدی از وب سایت های دیگر به وب سایت شما متصل شود.مثله رتبه ۵ یا بالاتر
راهنمای وب می تواند لینک های یکطرفه زیادی را به صفحه وب شما متصل کند، مثل dmoz.org که البته دسترسی به آن مشکل است. وب سایت هایی مانند squidoo هم می توانند ترافیک بالایی را برای وب سایت شما ایجاد کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − ده =

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسان رایان می باشد